Доставимо будь-яку коляску по всій Україні за 1-3 дні!

Загальні варіанти доставки:

- Основний перевізник - Нова Пошта. Додаткові (залежно від бренду) -  Делівері, Укрпошта, Міст-експрес

- Відправлення в день замовлення

На окремі бренди колясок діє БЕЗКОШТОВНА доставка! Дана інформація вказана в карточці товару.

Варіанти оплати:

- При отриманні коляски на відділенні перевізника. У цьому випадки додатково стягується комісія за пересилку коштів - 2%

- Оплата через онлайн сервіс WayForPay - комісія 2.5%

- Безготівковий переказ на рахунок Приватбанку - без комісії

Щоб отримати товар у відділенні перевізника, Вам необхідно:

  1. Мати при собі оригінал паспорта, а також номер декларації, який буде висланий на електронну пошту і в вигляді смс-повідомлення на номер мобільного телефону, який вказаний в замовленні.
  2. Якщо доставка товару оформлена як накладений платіж, крім зазначених вище документів, Вам необхідно мати при собі суму грошей, рівну сумі замовлення. Ця сума заздалегідь обмовляється з менеджером, або фіксується в замовленні.
  3. При отриманні товару, обов'язково зверніть увагу на якість перевезення - цілісність упаковки і скотча. Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити акт невідповідності зі співробітником кур'єрської служби.
  4. У разі, якщо Ви не можете отримати товар особисто і вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій і Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Ви повинні зв'язатися з нами і повідомити про переадресацію товару, а також вказати дані одержувача.

Увага!!! Всі посилки автоматично повертаються через 5 днів зберігання у відділенні. Переконливе прохання, забирати посилки вчасно! Для продовження терміну зберігання, переадресації або зміни одержувача повідомте номер замовлення і що потрібно змінити. Більш точно дізнатися терміни доставки можна на сайті перевізника, вказавши номер декларації.